Panel logowania

Sponsorzy

                                                                                       

Partnerzy medialni

                                   

Partnerzy

                                                   

Facebook

TABELA MŁODZICY 2015/2016

Klasyfikacja końcowa rozgrywek młodzików na Dolnym Śląsku w sezonie 2015/2016:


1.      Gwardia I Wrocław
2.      TS Victoria PWSZ Wałbrzych
3.      UKS Dwójka Milicz
4.      Cuprum Lubin
5.      MKS Olavia Oława
6.      OFM Bielawianka Bester Bielawa
7.      JKS Spartakus Jawor
8.      MUKS Ikar Legnica
9.      UKS Dekoria Świdnica
10.    KS Pogoń Góra
11.    KKS Ren-But Złotoryja
12.    MKS Sudety Kamienna Góra
13.    SPS Chrobry Głogów
14.    Gwardia II Wrocław
15.    AKS Strzegom

 

GRUPA "L" - faza III (o miejsca 4-6 na Dolnym Śląsku)

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

SETY

PUNKTY

1. CUPRUM Lubin 6 10:4 10
2. MKS Olavia Oława 6 6:9 9
3. OFM Bielawianka Bester Bielawa 6 6:9 8

 

GRUPA "F" - faza II (Półfinały)

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

SETY

PUNKTY

1. UKS Dwójka Milicz 6 11:3 11
2. OFM Bielawianka Bester Bielawa 6 9:5 10
3. UKS Dekoria Świdnica 6 0:12 6

 

GRUPA "B" - faza I (Eliminacje)

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

SETY

PUNKTY

1. Victoria Wałbrzych 6 12:2 12
2. OFM Bielawianka Bester Bielawa 6 8:6 9
3. Sudety Kamienna Góra 6 0:12 6
  • II liga sezon 2016/2017
    GRUPA 4
  • II runda PLAY-OFF
    o miejsca 5-8
    mecz nr 2 (rewanż)
    01.04.2017 godz. 18:00

    3:0
    25:18, 25:22, 25:23
  • Przeciwnik:

    KS AZS UZ Zielona Góra

  • Miejsce:

    Hala sportowa w SP 10

    ul. Grota-Roweckiego 6

    Bielawa
  • II liga sezon 2016/2017
    GRUPA 4
  • II runda PLAY-OFF
    o miejsca 5-8
    mecz nr 1
    25.03.2017 godz. 15:00

    0:3
    23:25, 21:25, 19:25
  • Przeciwnik:

    KS AZS UZ Zielona Góra

  • Miejsce:

    Hala UZ

    ul. Profesora Szafrana

    Zielona Góra

II runda play-off

o miejsca 1-4 (do 2 zwycięstw)
gospodarz gość wynik sety
Gwardia Wrocław Sobieski Żagań 3:1 21,17,-19,21
Sobieski Żagań Gwardia Wrocław 3:1 -23,23,16,23
Sobieski Żagań Gwardia Wrocław 3:0 16,12,21
AZS UAM Poznań Chrobry Głogów 0:3 -22,-20,-15
Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 1:3 -18,27,-43,-22
Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 2:3 -23,20,22,-28,-10
o miejsca 5-8 (dwumecz)
gospodarz gość wynik sety
AZS Zielona Góra OFM Bielawianka Bester 0:3 -23,-21,-19)
OFM Bielawianka Bester AZS Zielona Góra 3:0 18,21,23
Olavia Oława Astra Nowa Sól 0:3 -23,-23,-18
Astra Nowa Sól Olavia Oława 3:0 21,15,18

Tabela II liga Grupa 4

Lp. Nazwa Mecze Pkt
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 OFM Bielawianka Bester Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań 18 27
7 KU AZS UZ Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesłwiec 18 18
10 UKS PCO Volley Żarów 18 2

I runda play-off (dwumecz)

gospodarz gość wynik sety
8.KS Gwardia Wrocław 1.MKST Astra Nowa Sól 3:1 18,17,-22,23
1.MKST Astra Nowa Sól 8.KS Gwardia Wrocław 3:0 21,21,14
1.MKST Astra Nowa Sól 8.KS Gwardia Wrocław 12:15 złoty set
7.AZS UZ Zielona Góra 2.SPS Chrobry Głogów 0:3 -16,-21,-11
2.SPS Chrobry Głogów 7.AZS UZ Zielona Góra 3:0 22,22,20
6.AZS UAM Poznań 3.OFM Bielawianka Bester 3:0 22,15,15
3.OFM Bielawianka Bester 6.AZS UAM Poznań 1:3 -26,-17,19,-20
5.MKS Olavia Oława 4.WKS Sobieski Żagań 1:3 24,-20,-19,-20
4.WKS Sobieski Żagań 5.MKS Olavia Oława 3:1 22,23,-26,25
O utrzymanie (do 3 zwycięstw)
gospodarz gość wynik sety
9. BTS Elektros Bolesławiec 10. UKS Volley Żarów 3:1 20,-23,9,17
9. BTS Elektros Bolesławiec 10. UKS Volley Żarów 3:1 21,-27,20,28
10. UKS Volley Żarów 9. BTS Elektros Bolesławiec 0:3 -12,-20,-24

Wyniki 18 kolejki

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława SPS Chrobry Głogów 3:2 23,-21,23,-14,12
OFM Bielawianka Bester MKST Astra Nowa Sól 1:3 23,-24,-19,-20
AZS UZ Zielona Góra AZS UAM Poznań 3:2 26,-18,-17,22,7
KS Gwardia Wrocław WKS Sobieski Żagań 3:1 21,22,-23,22
BTS Elektros Bolesławiec UKS Volley Żarów 3:0 17,18,16

Wyniki 17 kolejki

gospodarz gość wynik sety
UKS Volley Żarów MKS Olavia Oława 1:3 -19,19,-19,-21
AZS UAM Poznań OFM Bielawianka Bester 2:3 -19,23,16,-21,-10
WKS Sobieski Żagań AZS UZ Zielona Góra 3:2 -20,21,-19,14,12
SPS Chrobry Głogów KS Gwardia Wrocław 1:3 -24,23,-18,-22
MKST Astra Nowa Sól BTS Elektros Bolesławiec 3:0 17,19,20

Wyniki kolejka 16

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -23, 17,-24,-22
OFM Bielawianka Bester WKS Sobieski Żagań 3:1 -27,26,14,19
AZS UZ Zielona Góra SPS Chrobry Głogów 1:3 -19,-24,19,-21
UKS Volley Żarów KS Gwardia Wrocław 0:3 -18,-19,-21
MKST Astra Nowa Sól AZS UAM Poznań 3:1 17,-21,17,19

Wyniki kolejka 15

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława KS Gwardia Wrocław 3:2 12,-21,22,-20,10
AZS UAM Poznań BTS Elektros Bolesławiec 3:0 18,17,21
WKS Sobieski Żagań MKST Astra Nowa Sól 3:2 23,-21,-21,23,12
UKS Volley Żarów AZS UZ Zielona Góra 1:3 -17,20,-14,-21
SPS Chrobry Głogów OFM Bielawianka Bester 3:1 -22,17,20,22

Wyniki kolejka 14

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec KS Gwardia Wrocław 3:0 20,16,16
AZS UAM Poznań WKS Sobieski Żagań 3:1 19,-18,13,19
AZS UZ Zielona Góra MKS Olavia Oława 3:1 22,-21,15,14
OFM Bielawianka Bester UKS Volley Żarów 3:0 15,22,17
MKST Astra Nowa Sól SPS Chrobry Głogów 3:1 -13,22,23,20

Wyniki kolejka 13

gospodarz gość wynik sety
KS Gwardia Wrocław AZS UZ Zielona Góra 3:1 -14,21,18,16
WKS Sobieski Żagań BTS Elektros Bolesławiec 3:0 23,21,23
MKS Olavia Oława OFM Bielawianka Bester 3:2 25,-22,15,-21,13
MKST Astra Nowa Sól UKS Volley Żarów 3:0 20,15,10
SPS Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 3:0 22,19,17

Wyniki kolejka 12

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester KS Gwardia Wrocław 3:2 20,-22,-25,21,9
BTS Elektros Bolesławiec AZS UZ Zielona Góra 1:3 19,-20,-25,-18
MKST Astra Nowa Sól MKS Olavia Oława 3:0 15,12,17
AZS UAM Poznań UKS Volley Żarów 3:0 9,18,14
WKS Sobieski Żagań SPS Chrobry Głogów 0:3 -19,-26,-19

Wyniki kolejka 11

gospodarz gość wynik sety
AZS UZ Zielona Góra OFM Bielawianka Bester 3:2 22,-16,-17,21,12
SPS Chrobry Głogów BTS Elektros Bolesławiec 3:0 21,12,20
KS Gwardia Wrocław MKST Astra Nowa Sól 1:3 -25,18,-14,-19
MKS Olavia Oława AZS UAM Poznań 0:3 -19,-21,-13
UKS Volley Żarów WKS Sobieski Żagań 1:3 -19,21,-19,-27

Wyniki kolejka 10

gospodarz gość wynik sety
MKST Astra Nowa Sól AZS UZ Zielona Góra 3:0 21,19,22
BTS Elektros Bolesławiec OFM Bielawianka Bester 0:3 -20,-15,-23
AZS UAM Poznań KS Gwardia Wrocław 2:3 18,12,-17,-15,-12
WKS Sobieski Żagań MKS Olavia Oława 1:3 -22,25,-17,-23
SPS Chrobry Głogów UKS Volley Żarów 3:0 16,24,17

Wyniki kolejka 9

gospodarz gość wynik sety
AZS UAM Poznań AZS UZ Zielona Góra 3:1 -19,21,19,16
MKST Astra Nowa Sól OFM Bielawianka Bester 2:3 22,24,-23,-17,-8
WKS Sobieski Żagań KS Gwardia Wrocław 3:2 -25,36,-26,17,5
SPS Chrobry Głogów MKS Olavia Oława 3:0 16,14,17
UKS Volley Żarów BTS Elektros Bolesławiec 2:3 -23,-18,22,9,-8

Wyniki kolejka 8

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester AZS UAM Poznań 3:2 15,-24,-22,27,9
BTS Elektros Bolesławiec MKST Astra Nowa Sól 0:3 -21,-21,-15
AZS UZ Zielona Góra WKS Sobieski Żagań 3:1 21,-18,19,18
KS Gwardia Wrocław SPS Chrobry Głogów 1:3 -20,-29,21,-13
MKS Olavia Oława UKS Volley Żarów 3:0 18,14,23

Wyniki kolejka 7

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Olavia Oława 0:3 -21,-23,-27
AZS UAM Poznań Astra Nowa Sól 1:3 22,-16,-19,-21
Chrobry Głogów AZS Zielona Góra 3:2 -19,20,-18,19,9
Sobieski Żagań OFM Bielawianka Bester 3:1 22,22,-21,15
Gwardia Wrocław Volley Żarów 3:2 -26,17,16,-24,16

Wyniki kolejka 6

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec AZS UAM Poznań 3:1 23,17,-24,17
Astra Nowa Sól Sobieski Żagań 3:2 -23,16,18,-23,14
AZS Zielona Góra Volley Żarów 3:0 14,18,16
OFM Bielawianka Bester Chrobry Głogów 0:3 -22,-26,-16
Gwardia Wrocław Olavia Oława 0:3 -26,-19,-19

Wyniki kolejka 5

gospodarz gość wynik sety
Sobieski Żagań AZS UAM Poznań 3:1 19,21,-24,23
Chrobry Głogów Astra Nowa Sól 3:1 -26,23,24,23
Olavia Oława AZS Zielona Góra 3:1 -23,22,22,22
Volley Żarów OFM Bielawianka Bester 1:3 18,-16,-14,-21
Gwardia Wrocław BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -21,-21,24,-22

Wyniki kolejka 4

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Sobieski Żagań 1:3 21,-17,-22,-20
AZS UAM Poznań Chrobry Głogów 0:3 -17, -19, -19
OFM Bielawianka Bester Olavia Oława 3:1 -22,15,19,22
Volley Żarów Astra Nowa Sól 0:3 -18,-9,-16
AZS Zielona Góra Gwardia Wrocław 2:3 -25,-16,23, 14,-15)

Wyniki kolejka 3

gospodarz gość wynik sety
AZS Zielona Góra BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -21,24,21,20
Chrobry Głogów Sobieski Żagań 1:3 -16,17,-22,-20
Olavia Oława Astra Nowa Sól 3:2 -23,25,20,-21,11
Volley Żarów AZS UAM Poznań 0:3 -22,-17,-26
Gwardia Wrocław OFM Bielawianka Bester 1:3 -15,21,-20,-24

Wyniki kolejka 2

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Chrobry Głogów 2:3 -21,22,-18,21,-9
Sobieski Żagań Volley Żarów 3:0 16,21,10
Astra Nowa Sól Gwardia Wrocław 3:0 13,21,21
AZS UAM Poznań Olavia Oława 3:2 -21,-16,17,17,8
OFM Bielawianka Bester AZS Zielona Góra 3:1 22,21,-20,22

Wyniki kolejka 1

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester BTS Elektros Boesławiec 3:1 -21, 16, 20, 20
Volley Żarów Chrobry Głogów 0:3 -14,-15,-13
Gwardia Wrocław AZS UAM Poznań 0:3 -19,-11,-23
Olavia Oława Sobieski Żagań 0:3 -14,-20,-22
AZS Zielona Góra Astra Nowa Sól 1:3 -23,27,-22,-22