Panel logowania

Sponsorzy

                                                                                       

Partnerzy medialni

                                   

Partnerzy

                                                   

Facebook

Skład Juniorzy 2015/2016

 

KADRA JUNIORÓW

OFM BIELAWIANKA BESTER BIELAWA

 SEZON 2015/2016

 

L.p. Imię i nazwisko Wiek Wzrost Pozycja na boisku Od kiedy w klubie
1

Olek Bocianowski

(KAPITAN)
18 193 środek bloku trzeci sezon
2 Wojciech Skwarcan 18 195 przyjęcie piąty sezon
3 Tomasz Rekieć 17 199 środek bloku szósty sezon
4 Mateusz Bortnik 17 182 przyjęcie szósty sezon
5 Krystian Rycąbel 17 185 libero czwarty sezon
6 Karol Osowski 18 192 atakujący drugi sezon
7 Antek Domagała 16 175 rozegranie trzeci sezon
8 Jakub Zemanek 14 164 przyjęcie szósty sezon
9 Jakub Janicki 17 181 przyjęcie szósty sezon
10

Wojciech Bolaczek

17 -- rozegranie pierwszy sezon
11

Jakub Wiśniewski

17 -- --- pierwszy sezon
12 Oskar Iwanow 16 -- środek bloku pierwszy sezon
13 Miłosz Oporski 14 -- libero/przyjęcie pierwszy sezon
14 Dawid Lewioda 16 -- --- pierwszy sezon
T1

Jarosław Dusza

(I trener)

50 --- ---- szósty sezon
T2

Radosław Dusza

(II trener)

26 --- ---- czwarty sezon

 

ŚREDNIA DRUŻYNY

 

WIEK WZROST
 ---  ---
  • II liga sezon 2016/2017
    GRUPA 4
  • II runda PLAY-OFF
    o miejsca 5-8
    mecz nr 2 (rewanż)
    01.04.2017 godz. 18:00

    3:0
    25:18, 25:22, 25:23
  • Przeciwnik:

    KS AZS UZ Zielona Góra

  • Miejsce:

    Hala sportowa w SP 10

    ul. Grota-Roweckiego 6

    Bielawa
  • II liga sezon 2016/2017
    GRUPA 4
  • II runda PLAY-OFF
    o miejsca 5-8
    mecz nr 1
    25.03.2017 godz. 15:00

    0:3
    23:25, 21:25, 19:25
  • Przeciwnik:

    KS AZS UZ Zielona Góra

  • Miejsce:

    Hala UZ

    ul. Profesora Szafrana

    Zielona Góra

II runda play-off

o miejsca 1-4 (do 2 zwycięstw)
gospodarz gość wynik sety
Gwardia Wrocław Sobieski Żagań 3:1 21,17,-19,21
Sobieski Żagań Gwardia Wrocław 3:1 -23,23,16,23
Sobieski Żagań Gwardia Wrocław 3:0 16,12,21
AZS UAM Poznań Chrobry Głogów 0:3 -22,-20,-15
Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 1:3 -18,27,-43,-22
Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 2:3 -23,20,22,-28,-10
o miejsca 5-8 (dwumecz)
gospodarz gość wynik sety
AZS Zielona Góra OFM Bielawianka Bester 0:3 -23,-21,-19)
OFM Bielawianka Bester AZS Zielona Góra 3:0 18,21,23
Olavia Oława Astra Nowa Sól 0:3 -23,-23,-18
Astra Nowa Sól Olavia Oława 3:0 21,15,18

Tabela II liga Grupa 4

Lp. Nazwa Mecze Pkt
1 MKST Astra Nowa Sól 18 44
2 SPS Chrobry Głogów 18 41
3 OFM Bielawianka Bester Bielawa 18 34
4 WKS Sobieski Żagań 18 31
5 MKS Olavia Oława 18 27
6 AZS UAM Poznań 18 27
7 KU AZS UZ Zielona Góra 18 25
8 KS Gwardia Wrocław 18 21
9 BTS Elektros Bolesłwiec 18 18
10 UKS PCO Volley Żarów 18 2

I runda play-off (dwumecz)

gospodarz gość wynik sety
8.KS Gwardia Wrocław 1.MKST Astra Nowa Sól 3:1 18,17,-22,23
1.MKST Astra Nowa Sól 8.KS Gwardia Wrocław 3:0 21,21,14
1.MKST Astra Nowa Sól 8.KS Gwardia Wrocław 12:15 złoty set
7.AZS UZ Zielona Góra 2.SPS Chrobry Głogów 0:3 -16,-21,-11
2.SPS Chrobry Głogów 7.AZS UZ Zielona Góra 3:0 22,22,20
6.AZS UAM Poznań 3.OFM Bielawianka Bester 3:0 22,15,15
3.OFM Bielawianka Bester 6.AZS UAM Poznań 1:3 -26,-17,19,-20
5.MKS Olavia Oława 4.WKS Sobieski Żagań 1:3 24,-20,-19,-20
4.WKS Sobieski Żagań 5.MKS Olavia Oława 3:1 22,23,-26,25
O utrzymanie (do 3 zwycięstw)
gospodarz gość wynik sety
9. BTS Elektros Bolesławiec 10. UKS Volley Żarów 3:1 20,-23,9,17
9. BTS Elektros Bolesławiec 10. UKS Volley Żarów 3:1 21,-27,20,28
10. UKS Volley Żarów 9. BTS Elektros Bolesławiec 0:3 -12,-20,-24

Wyniki 18 kolejki

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława SPS Chrobry Głogów 3:2 23,-21,23,-14,12
OFM Bielawianka Bester MKST Astra Nowa Sól 1:3 23,-24,-19,-20
AZS UZ Zielona Góra AZS UAM Poznań 3:2 26,-18,-17,22,7
KS Gwardia Wrocław WKS Sobieski Żagań 3:1 21,22,-23,22
BTS Elektros Bolesławiec UKS Volley Żarów 3:0 17,18,16

Wyniki 17 kolejki

gospodarz gość wynik sety
UKS Volley Żarów MKS Olavia Oława 1:3 -19,19,-19,-21
AZS UAM Poznań OFM Bielawianka Bester 2:3 -19,23,16,-21,-10
WKS Sobieski Żagań AZS UZ Zielona Góra 3:2 -20,21,-19,14,12
SPS Chrobry Głogów KS Gwardia Wrocław 1:3 -24,23,-18,-22
MKST Astra Nowa Sól BTS Elektros Bolesławiec 3:0 17,19,20

Wyniki kolejka 16

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -23, 17,-24,-22
OFM Bielawianka Bester WKS Sobieski Żagań 3:1 -27,26,14,19
AZS UZ Zielona Góra SPS Chrobry Głogów 1:3 -19,-24,19,-21
UKS Volley Żarów KS Gwardia Wrocław 0:3 -18,-19,-21
MKST Astra Nowa Sól AZS UAM Poznań 3:1 17,-21,17,19

Wyniki kolejka 15

gospodarz gość wynik sety
MKS Olavia Oława KS Gwardia Wrocław 3:2 12,-21,22,-20,10
AZS UAM Poznań BTS Elektros Bolesławiec 3:0 18,17,21
WKS Sobieski Żagań MKST Astra Nowa Sól 3:2 23,-21,-21,23,12
UKS Volley Żarów AZS UZ Zielona Góra 1:3 -17,20,-14,-21
SPS Chrobry Głogów OFM Bielawianka Bester 3:1 -22,17,20,22

Wyniki kolejka 14

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec KS Gwardia Wrocław 3:0 20,16,16
AZS UAM Poznań WKS Sobieski Żagań 3:1 19,-18,13,19
AZS UZ Zielona Góra MKS Olavia Oława 3:1 22,-21,15,14
OFM Bielawianka Bester UKS Volley Żarów 3:0 15,22,17
MKST Astra Nowa Sól SPS Chrobry Głogów 3:1 -13,22,23,20

Wyniki kolejka 13

gospodarz gość wynik sety
KS Gwardia Wrocław AZS UZ Zielona Góra 3:1 -14,21,18,16
WKS Sobieski Żagań BTS Elektros Bolesławiec 3:0 23,21,23
MKS Olavia Oława OFM Bielawianka Bester 3:2 25,-22,15,-21,13
MKST Astra Nowa Sól UKS Volley Żarów 3:0 20,15,10
SPS Chrobry Głogów AZS UAM Poznań 3:0 22,19,17

Wyniki kolejka 12

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester KS Gwardia Wrocław 3:2 20,-22,-25,21,9
BTS Elektros Bolesławiec AZS UZ Zielona Góra 1:3 19,-20,-25,-18
MKST Astra Nowa Sól MKS Olavia Oława 3:0 15,12,17
AZS UAM Poznań UKS Volley Żarów 3:0 9,18,14
WKS Sobieski Żagań SPS Chrobry Głogów 0:3 -19,-26,-19

Wyniki kolejka 11

gospodarz gość wynik sety
AZS UZ Zielona Góra OFM Bielawianka Bester 3:2 22,-16,-17,21,12
SPS Chrobry Głogów BTS Elektros Bolesławiec 3:0 21,12,20
KS Gwardia Wrocław MKST Astra Nowa Sól 1:3 -25,18,-14,-19
MKS Olavia Oława AZS UAM Poznań 0:3 -19,-21,-13
UKS Volley Żarów WKS Sobieski Żagań 1:3 -19,21,-19,-27

Wyniki kolejka 10

gospodarz gość wynik sety
MKST Astra Nowa Sól AZS UZ Zielona Góra 3:0 21,19,22
BTS Elektros Bolesławiec OFM Bielawianka Bester 0:3 -20,-15,-23
AZS UAM Poznań KS Gwardia Wrocław 2:3 18,12,-17,-15,-12
WKS Sobieski Żagań MKS Olavia Oława 1:3 -22,25,-17,-23
SPS Chrobry Głogów UKS Volley Żarów 3:0 16,24,17

Wyniki kolejka 9

gospodarz gość wynik sety
AZS UAM Poznań AZS UZ Zielona Góra 3:1 -19,21,19,16
MKST Astra Nowa Sól OFM Bielawianka Bester 2:3 22,24,-23,-17,-8
WKS Sobieski Żagań KS Gwardia Wrocław 3:2 -25,36,-26,17,5
SPS Chrobry Głogów MKS Olavia Oława 3:0 16,14,17
UKS Volley Żarów BTS Elektros Bolesławiec 2:3 -23,-18,22,9,-8

Wyniki kolejka 8

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester AZS UAM Poznań 3:2 15,-24,-22,27,9
BTS Elektros Bolesławiec MKST Astra Nowa Sól 0:3 -21,-21,-15
AZS UZ Zielona Góra WKS Sobieski Żagań 3:1 21,-18,19,18
KS Gwardia Wrocław SPS Chrobry Głogów 1:3 -20,-29,21,-13
MKS Olavia Oława UKS Volley Żarów 3:0 18,14,23

Wyniki kolejka 7

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Olavia Oława 0:3 -21,-23,-27
AZS UAM Poznań Astra Nowa Sól 1:3 22,-16,-19,-21
Chrobry Głogów AZS Zielona Góra 3:2 -19,20,-18,19,9
Sobieski Żagań OFM Bielawianka Bester 3:1 22,22,-21,15
Gwardia Wrocław Volley Żarów 3:2 -26,17,16,-24,16

Wyniki kolejka 6

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec AZS UAM Poznań 3:1 23,17,-24,17
Astra Nowa Sól Sobieski Żagań 3:2 -23,16,18,-23,14
AZS Zielona Góra Volley Żarów 3:0 14,18,16
OFM Bielawianka Bester Chrobry Głogów 0:3 -22,-26,-16
Gwardia Wrocław Olavia Oława 0:3 -26,-19,-19

Wyniki kolejka 5

gospodarz gość wynik sety
Sobieski Żagań AZS UAM Poznań 3:1 19,21,-24,23
Chrobry Głogów Astra Nowa Sól 3:1 -26,23,24,23
Olavia Oława AZS Zielona Góra 3:1 -23,22,22,22
Volley Żarów OFM Bielawianka Bester 1:3 18,-16,-14,-21
Gwardia Wrocław BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -21,-21,24,-22

Wyniki kolejka 4

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Sobieski Żagań 1:3 21,-17,-22,-20
AZS UAM Poznań Chrobry Głogów 0:3 -17, -19, -19
OFM Bielawianka Bester Olavia Oława 3:1 -22,15,19,22
Volley Żarów Astra Nowa Sól 0:3 -18,-9,-16
AZS Zielona Góra Gwardia Wrocław 2:3 -25,-16,23, 14,-15)

Wyniki kolejka 3

gospodarz gość wynik sety
AZS Zielona Góra BTS Elektros Bolesławiec 1:3 -21,24,21,20
Chrobry Głogów Sobieski Żagań 1:3 -16,17,-22,-20
Olavia Oława Astra Nowa Sól 3:2 -23,25,20,-21,11
Volley Żarów AZS UAM Poznań 0:3 -22,-17,-26
Gwardia Wrocław OFM Bielawianka Bester 1:3 -15,21,-20,-24

Wyniki kolejka 2

gospodarz gość wynik sety
BTS Elektros Bolesławiec Chrobry Głogów 2:3 -21,22,-18,21,-9
Sobieski Żagań Volley Żarów 3:0 16,21,10
Astra Nowa Sól Gwardia Wrocław 3:0 13,21,21
AZS UAM Poznań Olavia Oława 3:2 -21,-16,17,17,8
OFM Bielawianka Bester AZS Zielona Góra 3:1 22,21,-20,22

Wyniki kolejka 1

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester BTS Elektros Boesławiec 3:1 -21, 16, 20, 20
Volley Żarów Chrobry Głogów 0:3 -14,-15,-13
Gwardia Wrocław AZS UAM Poznań 0:3 -19,-11,-23
Olavia Oława Sobieski Żagań 0:3 -14,-20,-22
AZS Zielona Góra Astra Nowa Sól 1:3 -23,27,-22,-22